درباره ما

مجموعه کتیبه ناجی در راستای اهداف بزرگ و از پیش تعیین شده خود با بهره گیری از نیروهای با تجربه و حرفه ای و تدوین سیستم به روزرسانی پیوسته در این مجموعه و ارتباط مستقیم با اساتید دانشگاه سعی در تعامل این دو گروه داشته تا از این رهگذر آرزوی این مجموعه که همانا ارائه راهکارها و ایده های نو و شکستن حصار کلیشه هاست جامه عمل بپوشد . تا در نهایت بتواند ابزاری قدرتمند و تائیر گذار را در دستان مدیران عرصه تجارت قرار دهد .

این مجموعه پس از گذشت 15 سال فعالیت در حوزه های تبلیغاتی ، فرهنگی هنری ، انتشاراتی و بازاریابی و اخذ مجوزهای لازم در این زمینه ها با در اختیار داشتن سخت افزارها و نرم افزارهای لازم توانسته گامی بلند در عرصه فرهنگ و تبلیغات کشور برداشته و خدماتی نوین را به هم میهنان عزیزمان ارائه نماید .

در این مجموعه تلاش وافری نموده ایم تا با ارائه خدمات متنوع و جدید در حوزه های فرهنگی هنری ، تبلیغات ، چاپ و صحافی ضمن ارضاء نیازهای مختلف سازمانها و شرکت ها در یک مجموعه واحد باعث صرفه جویی در وقت و هزینه های شما عزیزان گردیم .

امید است بتوانیم در آینده ای نزدیک در همکاری های دو جانبه ، افتخار ارائه خدمات و محصولات کتیبه ناجی را به شما عزیزان داشته باشیم .

 

 مدیر عامل

فرید پورناجی

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب‌سایت برای کافه ستاره ها محفوظ است